SOFT

Výrobky řady SOFT jsou potažené speciálním protiskluzovým povrchem, který poskytuje lepší jistější úchop. Zejména pak je-li prostředí vlhké, či mastné, horké, či studené.

ERGOSTYLE

Výrobky řady ERGOSTYLE kombinují funkčnost s ergonomickým a atraktivním vzhledem. Bezpočet designových ocenění dokazuje jejich vysoký standard. Charakteristickým znakem této produktové řady je pět drobných teček.

INOX

Normalizované díly řady INOX jsou kompletně vyráběné, či některá jejich část je, z nerezové oceli. Jde o prvky vhodné pro potravinářský, či farmaceutický průmysl, respektive pro agresivní podmínky venkovního použití.

CLEAN

Normalizované díly této produktové řady byly navržené do podmínek vyžadujících plnění těch nejpřísnějších sanitárních předpisů. Jejich bílý hladký povrch bez prohlubní usnadňujě čištění a podtrhuje jejich hygienický vzhled. Veškeré kovové části jsou pak z nerezové oceli.

SAN

Výrobky řady SAN jsou vyrobené z antimikrobiálních materiálů, či mají antimikrobiální povrch, zabraňující množení nežádoucích organismů (mikrobů, bakterií, plísní a hub). Technologie založená na působení iontů stříbra, obsaženého v materiálu je zcela neškodná pro uživatele a je také téměř trvale efektivní (i po velkém množství čistících cyklů).

Pevné, otočné a sklopné rukojeti