AE-V0

Prvky vyrobené ze speciálního samozhášivého technopolymeru. Používají se ve veřejně přístupných prostorách, vyžadujících materiály odolné ohni a plamenům.

ESD

Normalizované díly ESD jsou vyrobené z vodivých materiálů, které pomáhají eliminovat elektrostatický náboj. Používají se v aplikacích, kde se vyskytují komponenty na elektrostatický náboj citlivé.

SOFT

Výrobky řady SOFT jsou potažené speciálním protiskluzovým povrchem, který poskytuje lepší jistější úchop. Zejména pak je-li prostředí vlhké, či mastné, horké, či studené.

ERGOSTYLE

Výrobky řady ERGOSTYLE kombinují funkčnost s ergonomickým a atraktivním vzhledem. Bezpočet designových ocenění dokazuje jejich vysoký standard. Charakteristickým znakem této produktové řady je pět drobných teček.

INOX

Normalizované díly řady INOX jsou kompletně vyráběné, či některá jejich část je, z nerezové oceli. Jde o prvky vhodné pro potravinářský, či farmaceutický průmysl, respektive pro agresivní podmínky venkovního použití.

CLEAN

Normalizované díly této produktové řady byly navržené do podmínek vyžadujících plnění těch nejpřísnějších sanitárních předpisů. Jejich bílý hladký povrch bez prohlubní usnadňujě čištění a podtrhuje jejich hygienický vzhled. Veškeré kovové části jsou pak z nerezové oceli.

Kompatibilní s profilovými systémy

Normalizované díly této produktové řady, jsou kompatibilní s nejrozšířenějšími typy hlíníkových profilových systémů. Použitím příslušných montážních setů Elesa+Ganter můžete naše normalizované díly snadno přimontovat k profilům a ušetřit tak čas spojený s hledáním vhodného spojovacího materiálu.

SAN

Výrobky řady SAN jsou vyrobené z antimikrobiálních materiálů, či mají antimikrobiální povrch, zabraňující množení nežádoucích organismů (mikrobů, bakterií, plísní a hub). Technologie založená na působení iontů stříbra, obsaženého v materiálu je zcela neškodná pro uživatele a je také téměř trvale efektivní (i po velkém množství čistících cyklů).

Madla