Kvalita a servis

Firemní kultura ve společnosti Elesa+Ganter je orientována směrem k účasti a odpovědnosti všech zaměstnanců firmy. Pomáhá vytvořit úzce spjatý, vždy motivovaný a maximálně výkonný kolektiv s cílem poskytovat optimální služby zákazníkům. Pro společnost Elesa+Ganter je kvalita nezbytná a tato filozofie je uplatněná ve všech procesech: od projekce k výrobě, od logistiky k marketingu.

Firemní kultura ve společnosti Elesa+Ganter je orientována směrem k účasti a odpovědnosti všech zaměstnanců firmy. Pomáhá vytvořit úzce spjatý, vždy motivovaný a maximálně výkonný kolektiv s cílem poskytovat optimální služby zákazníkům.

Řídit produkci 40 000 výrobků v jednotném stylu a designu a udržovat krok s trhem je náročný proces. Společnost Elesa a Ganter dnes používá system řízení ERP (Enterprise Resource Planning) pro kontrolu každého kroku výrobního procesu. Dále aby zajistila rychlou manipulaci s výrobky, snížila dodací lhůty a byla schopna včas reagovat na dotazy a požadavky zákazníků.

Klíčovým oddělením naší firmy je projekce a konstrukce. Již více než 60 let se podílí na vývoji a vzniku nových výrobků Elesa+Ganter. Pracují zde špičkoví projektanti a inženýři, kteří používají nejmodernější techniku a software CAD/CAM. Pomocí těchto prostředků pracují na vývojí a výrobě nových produktů a také řeší speciální provedení na přání zákazníků.