Společnost Elesa+Ganter® je přímé zastoupení dvou světových lídrů ve výrobě standardizovaných dílů: Elesa S.p.A (Monza, Milán, Itálie) a Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Německo).

Společnosti ELESA® (založena v roce 1941) a OTTO GANTER (založena v roce 1894) spolu spolupracují přes více než 45 let a vyvíjí produkty, které spoluvytváří trendy a reflektují potřeby trhu.

Rozsáhlý sortiment Elesa+Ganter odráží typické kulturní znaky obou společností: tedy vysokou kvalitu použitých materiálů a přesnost ve výrobě, spolu s originálním a funkčním designem.

Roku 1995 se obě společnosti rozhodly založit společnou obchodní značku Elesa+Ganter. Pod tímto jménem pak podnikli první expanzi na východoevropský trh a dnes pokrývají průmyslové trhy více než 70 států z celého světa.

Silná vazba na zákazníka jako jedno z hlavních témat obou firem vedlo k založení sesterských poboček Elesa+Ganter v zemích jako je Rakousko, Česká republika, Španělsko, Polsko, Čína, Indie a nejnověji I Turecku. To umožňuje:

- Skladování prvků Elesa+Ganter blízko zákazníkovi a tím pádem rychlé doručovací termíny.

- Operativní drobné úpravy v našich skladech pro lepší zákaznický servis

- Školený personál schopný pomoci určit vhodný produkt pro konkrétní aplikaci, či pomoci s vývojem speciálního dílu přímo se zákazníkem, 

  ve spojení s technickým oddělením mateřských společností

 

Silné stránky:

- Technologické zázemí dvou zavedených mateřských společností

- Inovace v kombinaci s letitými zkušenostmi v oboru

- Unikátní design

- Nejširší sortiment normalizovaných dílů, neustále optimalizovaný dle potřeb trhu

- Celosvětová distribuční síť

- Skladová dostupnost, rychlé dodací termíny

- Zákaznická řešení

- Perfektní servis včetně technické podpory

Documento acrobat