Firemní politika

Společnost ELESA+GANTER® chrání informace o uživatelích, které jsou zasílány na naše stránky. Neshromažďujeme osobní údaje uživatelů (např. jméno, adresa, e-mail, atd.), pokud nám je uživatel vědomě a cíleně neposkytnul. Vyžádané informace budou použity jedině se souhlasem uživatele, aby mohl být v případě nutnosti kontaktován společností ELESA+GANTER®, např. pokud je vyžadováno technické poradenství a další podpora z naší strany. Společnost ELESA+GANTER® nebude poskytovat ani prodávat tyto informace žádné třetí straně pro jejich potřebu; avšak třetí strana může použít informace pro marketing, vývoj nových produktů nebo podporu obchodu, ale pouze s vědomím a ve prospěch společnosti ELESA+GANTER®.

Společnost ELESA+GANTER® nebude shromaždovat žádné identifikační údaje spojené s vašim jménem (firma, e-mail, telefon a fax), pokud nám je sami neposkytnete. Pro umožnění přístupu na některé části našich stránek, nebo pro dodání požadovaných materiálů, však můžeme tyto informace vyžadovat. Pokud se zaregistrujete, můžete si zvolit UŽIVATELSKÉ JMÉNO a HESLO, které zabezpečí vaše soukromí a znemožní k těmto údajům přístup dalším osobám.

Všechny informace, které nám poskytnete, budou využité ke zlepšení zákaznického servisu a podpory pro vás. A nebudou použité způsobem, ke kterému jste nedali souhlas. Nebudeme poskytovat ani prodávat jakékoliv informace o vás dalším firmám. Někdy vás ale můžeme kontaktovat s dotazem, jak jste spokojení se službami a produkty ELESA+GANTER®.

Tyto zásady firemní politiky mohou být kdykoliv pozměněné a aktualizováné. Navštěvujte proto pravidelně tuto stránku, abyste měli aktuální informace o zásadách firemní politiky.